MISTRZOWSKA PROMOCJA

22.08.2019 08:42

Jako firma o fińskich korzeniach cieszymy się z rosnącej popularności gry plenerowej Mölkky. Najważniejszą imprezą sezonu są Mistrzostwa Polski w Puszczykowie, których Euroloan jest głównym sponsorem.

W związku z tym wydarzeniem proponujemy skorzystanie z naszej oferty na promocyjnych warunkach – każdy klient, który otrzyma pozytywną decyzję kredytową otrzyma 50 zł na zmniejszenie prowizji za wypłatę.

Złóż wniosek o pożyczkę z limitem odnawialnym i, po pozytywnej decyzji kredytowej, wpisz kod MOLKKY przy pierwszej wypłacie. Z kodu możesz skorzystać do 30.09.2019r.

Zapoznaj się z Regulaminem promocji

Regulamin „Mistrzowska Promocja”
1. Promocja trwa od 23.08.2019 do 30.09.2019r.
2. Promocja adresowana jest do wszystkich, którzy:
- przed rozpoczęciem Promocji nie byli klientami Mash Poland Sp. z o.o. (wcześniej Euroloan Consumer Finance Sp. z o.o.),
- w czasie trwania Promocji złożą wniosek i otrzymają pozytywna decyzję kredytową, a tym samym zostanie im przyznana „Pożyczka po fińsku z limitem odnawialnym”
3. W ramach Promocji osoby, aplikujące on-line które spełniły warunki opisane w p. 2 oraz w momencie dokonania wypłaty, nie później niż 30.09.2019r., wpiszą w specjalne pole kod MOLKKY otrzymują 50 złotych.

Sprawdź ofertę Euroloan

Limit kredytowy | Szybka pożyczka Ekspress pożyczka

 
 

Śledź linki, aby znaleźć informacje na temat włączania / wyłączania plików cookies w Twojej przeglądarce.

Microsoft Internet Explorer (IE)
Mozilla Firefox
Google Chrome
Safari