ŚWIĄTECZNA PROMOCJA EUROLOAN

05.12.2019 12:19

W związku z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia proponujemy skorzystanie z naszej oferty na promocyjnych warunkach.

Każdy klient - zarówno obecny, jak i nowy - który złoży wniosek o pożyczkę i otrzyma pozytywną decyzję kredytową, przy pierwszej wypłacie o okresie promocji zyska do 50 zł na zmniejszenie prowizji za wypłatę.

Jak skorzystać z promocji?

Zaloguj się i wpisz kod ZIMA19 przy pierwszej wypłacie

lub

Złóż wniosek o pożyczkę z limitem odnawialnym i, po pozytywnej decyzji kredytowej, wpisz kod ZIMA19 przy pierwszej wypłacie. Z kodu możesz skorzystać do 31.12.2019r.

Zapoznaj się z poniższym Regulaminem promocji

Regulamin „Świąteczna Promocja”

  1. Świąteczna Promocja zwana jest dalej Promocją.
  2. Promocja trwa od 05.12.2019 do 31.12.2019 r.
  3. Promocja adresowana jest do: a) obecnych klientów Mash Poland Sp. z o.o. (wcześniej Euroloan Consumer Finance Sp. z o.o.); b)nowych klientów, którzy w czasie Promocji złożą wniosek i otrzymają pozytywna decyzję kredytową, a tym samym zostanie im przyznana „Pożyczka po fińsku z limitem odnawialnym”.
  4. W ramach Promocji osoby, które spełniły warunki opisane w punkcie 2 i 3 Regulaminu oraz w momencie dokonania wypłaty, nie później niż 31.12.2019 r., wpiszą w specjalne pole kod ZIMA19, zyskują 50 złotych tzn. prowizja z tytułu wypłaty pomniejszona zostanie maksymalnie o 50 zł.

 

Śledź linki, aby znaleźć informacje na temat włączania / wyłączania plików cookies w Twojej przeglądarce.

Microsoft Internet Explorer (IE)
Mozilla Firefox
Google Chrome
Safari