Zapraszamy na Mistrzostwa Polski w Mölkky!

23.07.2019 08:42

Finowie dobrze wiedzą nie tylko jak pożyczać pieniądze, ale też jak … odpoczywać!

Znacie saunę? To najwyższy czas, żebyście poznali Mölkky! To tradycyjna fińska plenerowa gra zręcznościowa. Euroloan, jako marka wywodząca się z Finlandii, został Głównym Sponsorem Otwartych Mistrzostw Polski w Mölkky 2019 w Puszczykowie pod Poznaniem.

Mistrzostwa odbędą się 24 i 25 sierpnia, ale już dziś warto zainteresować się tym wydarzeniem i … wystawić własną drużynę Mölkky. Dlaczego warto grać w Mölkky? Bo to sport dla wszystkich – integruje pokolenia, wymaga precyzji ruchów i strategicznego myślenia, ale nie zmusza do wielogodzinnych treningów na siłowni.

W Mistrzostwach Polski w Mölkky może wziąć udział każdy, kto wypełni formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie http://www.mpmolkkypuszczykowo2019.pl/ oraz uiści opłatę startową. Przyjmowane są zgłoszenia drużynowe i indywidualne. Zachęcamy do zorganizowania w Waszych miejscowościach eliminacji do Mistrzostw Polski. Warunkiem jest zebranie minimum 6 drużyn. Zwycięzca eliminacji automatycznie kwalifikuje się do Otwartych Mistrzostw Polski (bez konieczności wnoszenia opłaty).

Limit zawodników to 120 drużyn. Na wszystkich uczestników czekają oryginalne pakiety startowe i doskonała zabawa w urokliwym Puszczykowie.

Organizatorem Mistrzostw Polski jest Stowarzyszenie Miłośników Gier Planszowych Kości z Puszczykowa.

Mistrzostwa odbędą się pod patronatem Ambasady Finlandii w Polsce oraz Towarzystwa Polska – Finlandia. Partnerami imprezy są: firma Tactic, dystrybutor Mölkky w Polsce, Puszczykowo oraz Powiat Poznański.

Więcej na temat Mölkky

 

Zapraszamy na stronę Mistrzostw -> www.mpmolkkypuszczykowo2019.pl, gdzie znajdziecie niezbędne informacje, jak zorganizować eliminacje do mistrzostw oraz jak wziąć w nich udział.

Zapraszamy również na Facebookowy profil: https://www.facebook.com/MolkkywPolsce/

Śledź linki, aby znaleźć informacje na temat włączania / wyłączania plików cookies w Twojej przeglądarce.

Microsoft Internet Explorer (IE)
Mozilla Firefox
Google Chrome
Safari