Euroloan-sovellus
Euroloan app store
Euroloan Google play
Happy young man with a smartphone

Pożyczka do 20 000 PLN

1. Ile pieniędzy potrzebujesz?
Miesięczne raty PLN / mies.
Spłacasz PLN
 SPRAWDŹ POŻYCZKĘ PO FIŃSKU!
Decyzja nawet w 15 minut!
Minimalne RRSO wynosi 47.15%, a maksymalne 154,14%. Minimalny okres spłaty 5 miesięcy, maksymalny okres spłaty 48 miesięcy. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu (limit odnawialny w wysokości 2000 złotych) wynosi 128,64% (oprocentowanie zmienne), a całkowity koszt wynosi 1043,33 złotych, całkowita kwota do zapłaty 3043,33 złotych. Prezentowane wartości mają charakter informacyjny. Swoją indywidualną ofertę limitu otrzymasz po wypełnieniu wniosku.

Proces przyznania pożyczki:

1.
Wybierz kwotę 
i kliknij przycisk
WEŹ POŻYCZKĘ
2.
Zarejestruj się
3.
Przelej 1 zł
4.
Decyzja kredytowa
5.
Wypłacasz tyle
ile potrzebujesz

Pożyczka ekspresowa


Euroloan Express – pożyczka ekspresowa

Euroloan umożliwia błyskawiczną reakcję na nieprzewidziane wydatki.

Wypełniając wniosek o przyznanie limitu na rachunku możesz pominąć część wymaganych danych i przyśpieszyć cały proces. Po zaspokojeniu pierwszej potrzeby i otrzymaniu niezbędnych pieniędzy, możesz spokojnie wrócić do pozostawionych formularzy i wypełnić je, aby uzyskiwać jeszcze wyższe i tańsze pożyczki w ramach pełnego limitu na rachunku w Euroloan.

Dlaczego Euroloan

1
Jesteśmy niezawodni
2
Sam określasz wysokość pożyczki od 300 zł do 20 000 zł
3
Nadaje się idealnie na sfinansowanie większych zakupów
4
Nie wymagamy żadnych zabezpieczeń

Obsługa klienta

22 1 333 111

Nasze Centrum Obsługi Klienta pracuje
od poniedziałku do piątku w godz. 8-18.
Opłata za połączenie według stawek operatora.

E-mail:

Euroloan Expres – możesz wypróbować za darmo.

Tak jak w przypadku limitu na rachunku, to czy wypłacisz środki zależy tylko od Twojej decyzji, dzięki czemu nie tracąc elastyczności korzystania z limitu Euroloan Express jeszcze przyspieszył możliwość uzyskania przez Ciebie pożyczki.


Nasi klienci najczęściej wybierają Euroloan Express przy wydatkach niespodziewanych, jakich obecnie nie brakuje. Dzięki Euroloan Express będziesz przygotowany na najbardziej nieprzewidywalne zmiany gospodarcze i finansowe w Twojej rodzinie... renowacja zalanej łazienki, niespodziewane koszty leczenia, romantyczna kolacja w wykwintnej restauracji, wszystkie te potrzeby mogą zostać błyskawicznie sfinansowane dzięki Euroloan Express.


Naszym klientom udostępniamy przyjazny program do obsługi konta. Wszystkie transakcje odbywają się na bezpiecznej platformie my.euroloan.pl, której niezawodność została potwierdzona certyfikatem Rapid SSL.


Pożyczka na cele konsumpcyjne jest udzielana bez zabezpieczenia lub poręczeń. Udzielamy jej osobom fizycznym w wieku od 18 lat, które nie posiadają negatywnej historii kredytowej oraz nie mają innych niespłaconych w terminie zobowiązań (rachunki, faktury itp.)

Inne pożyczki

Chcesz zapewnić elastyczność finansową w twoim domu? Otwórz u nas wygodny limit na rachunku i zarządzaj pewnie swoimi codziennymi finansami. Pieniądze możesz wypłacić, kiedy chcesz i ile chcesz...Czytaj więcej.


Jeśli masz pytania, także w innych sprawach, prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta, e-mailem (bezpłatnie) lub telefonicznie, według stawki operatora. Nasze dane kontaktowe znajdziesz tutaj.